Par projektu

Projekts

Komplekss sastāv no divām 10-stāvu dzīvojamajām ēkām, kas atrodas labiekārtotā, 1,7 ha lielā teritorijā.

Visa teritorija ir apzaļumota un norobežota ar dzīvžogu, kā arī sētu. Iebrauktuvē uzstādīti divu sekciju automātiskie vārti un vārtiņi. Pagalmā atrodas aprīkots bērnu laukums, sporta laukums, divu līmeņu autostāvvieta.

Ēkās paredzēta zona individuālā inventāra uzglabāšanai.

Iebrauktuvē uzstādīti divu sekciju automātiskie vārti un vārtiņi.

Pagalmā atrodas aprīkots bērnu laukums, sporta laukums

Diennakts apsardze, teritorijas un divu līmeņu autostāvietas video novērošana.

Hipotekāra kreditēšana

Alīna Aleksejeva
Privātpersonu darījumu vadītāja
+37129359637, +37167215677
Alina.Aleksejeva@seb.lv

Mājokļa iegādes procesa laikā saņem konsultācijas un vērtīgus padomus no Swedbank finansēšanas ekspertiem. Lai pieteiktos konsultācijai, aizpildi pieteikuma formu internetbankā. www.swedbank.lv

Izvēlies dzīvokli

Vieta

Rembates 10 dzīvojamajā ēka atrodas Rīgā, Latgales priekšpilsētā, Pļavniekos

Ēkā atrodas ērti 1, 2, 3, un 4- istabu komforta klases dzīvokļi. Projekts balstīts uz moderniem tehniskajiem risinājumiem un tradicionālajām prasībām attiecībā uz dzīvojamo ēku – komforts, drošība, energoefektivitāte un individuāla pieeja.

1
stāvs
5 brīvs dzīvoklis brīvi dzīvokļi
Ēkas konstrukcija

Monolīts dzelzsbetona karkass un pārsegumi. Ārējās sienas – FIBO bloki. Fasāde siltināta ar akmens vati. Pamati – stiegrota betona plāksne.


Inženierkomunikācijas

Apkure A/S „Rīgas Siltums”, ūdensapgāde un kanalizācija – pilsētas. Optiskais internets, telefons, kabeļtelevīzija, satelīts, signalizācija. Virtuves plītis – elektriskās.


Dzīvokļi

Dzīvokļi pārdošanā tiek piedāvāti ar pilnu apdari. Griestu augstums 2,7 m. Katrs dzīvoklis aprīkots ar individuāliem siltuma padeves skaitītājiem un regulētāju.

Uzdot jautājumu